A SzerdaHelyzet nyilatkozik a Slovan–DAC (3:1) mérkőzésről

Poór Tibor: Már az egy merészség, hogy a tavaszra Beskóval a szélen állunk fel, de Slovan ellen ez egy nagy adag naivitás. Hogy nincs más alternatíva? Szerintem van, nem tökéletes, de nem olyan rossz, mint a jelenlegi. Azt meg, hogy a Slovan ellen ilyen nem éppen megerősített defenzív felfogással állunk fel, majd szerintem a Szigivel szétszedjük a stúdióban. A védelemről mindent elmond a harmadik gól, amikor egy veszélyes standard szituációnal a greenhorn Christie-Davis szórakozik Müllerrel. Egy tapasztalt teamleader nélkül nehéz nyerni bajnokságot… Ja, a fegyelmezetlen játék és a pofázás a pályán? A játékosok csak olyan mértékben fegyelmezetlenek, ahogy ezt megengedi az edző és az edzői stáb.

Szigeti Attila: Az gondolom, az első 30 percben láthattuk, hogyan kell felkészülni egy rangadóra. Azt hiszem, nem túlzom, ha azt állítom, az ellenfél határozottabb és elszántabb volt a mai mérkőzésen. Csapatunk nem tud egy gyenge napot kifogó Kalmárt, és 2-3 gatyájába csináló játékost pótolni. Véleményem szerint voltak időszakai a mérkőzésnek, amikor elfogadható teljesítményt nyújtottunk. Ezen a mérkőzésen hibázott játékvezető, edző, és nem kevés játékosunk.