A SzerdaHelyzet nyilatkozik a DAC–Trencsén (2:0) mérkőzésről

FOTÓ: SZABÓ PÉTER PÁL
Poór Tibor: Nyertünk. Többet nem tudok mondani azonkívül, hogy megemlítsem az utolsó perces tripla cserét Storck módra, nem tudok és nem nagyon tudok. Nagyon alacsony színvonalat láttunk, főleg a második félidőben. Többet Szigivel és a SzerdaHelyzet Extrában Bugár Ervin dobosunktól.

Szigeti Attila: Egy nagyon fontos mérkőzést játszottunk ma, hogy biztosítsuk a második helyet a tabellán. Az ellenfél a szerény képességű Trencsén volt, akik nem tanúsítottak nagy ellenállást, mi pedig az 56. perctől sörmeccset játszottunk. Hogyan tudnám még értékelni ezt az alacsony színvonalú mérkőzést? Valahogy úgy, hogy 5-6 góllal kellett volna feledtetni a kupaszereplést. Ne legyünk telhetetlenek. Klubtulajdonosunk születésnapját győzelemmel ünnepelhetjük, és arra a képzeletbeli nagy tortára edzőnk tette a cseresznyéket. A 91. percben hármat is, ami 3 cserében nyilvánult meg. Mindenki jót nevetett az óriási húzáson, de nehogy megakadjon valaki torkán a cseresznyemag.

Ez a webhegy sütiket hassznál, hogy javítani tudjon a felhasználói élményen. Elfogadás Tovább